אפליקציות לנייד שכל טייס צריך

אפליקציות לנייד שכל טייס צריך

כיום, כמעט ולא קיים היבט בחיים בו לא נוכל לקבל מענה יעיל באמצעות אפליקציות לנייד. מקניות ובידור ועד לבריאות שלנו, טווח הפתרונות הדיגיטליים הזמינים כיום דרך המכשירים הניידים שלנו הוא רחב מאוד. גם בתחום התעופה, ישנן כמה אפליקציות נפלאות שיספקו לנו נתונים חשובים במרחק קליק אחד במהלך ההכנה לטיסה. אספנו עבורך כמה פתרונות חכמים שיאפשרו לך להתכונן לטיסה ביעילות חסרת תקדים.

AvFuel

האפליקציה ממירה את נפח תכולת הדלק במטוס ומאפשרת לך לצפות בזמן אמת בכמות הדלק העומדת לרשותך בליטרים, קילוגרמים, פאונדים וגלונים. האפשרויות המגוונות הופכות את תהליך חישוב המרחק העומד לרשותך בהתאם לכמות הדלק ביעילות רבה.

AeroWeather

אחד השלבים החשובים ביותר בהכנה לטיסה הוא בדיקת תנאי מזג האוויר בנמל היעד שלנו. במקום לחפש מידע ברשת או להמתין עד לקבל הנתונים מהרשות הרלוונטית, ניתן לקבל את הנתונים בקליק אחד ולקבל עדכונים בזמן אמת דרך AeroWeather. האפליקציה נוחה מאוד לשימוש וניתן לסנכרן אותה לשעון אפל כדי לצפות בשינויים גם תוך כדי הטיסה.

ATPL Dictionary

הגיע הזמן ללמוד לבחינה באנגלית תעופתית? עם ATPL Dictionary ניתן לתרגל א החומר בקלות מכל מקום ובעל זמן. האפליקציה מכילה כמעט את כל המונחים וראשי התיבות הנדרשים כדי לנהל תקשורת ראויה עם צוותי הקרקע ולכלל השימושים במערכות הקשר. האפליקציה מתעדכנת לעתים קרובות ומכילה גם מונחים שמתחדשים באופן תדיר. בנוסף, קיימת אפשרות להוסיף ערכים חדשים ולערוך מונחים קיימים בהתאמה לצרכי המשתמש.

CloudAhoy

כלי יעיל ונוח לביצוע תחקירי טיסה. לאחר שהאפליקציה תוגדר על פי כלי הטיס והתנאים האישיים שלך, תאסוף CloudAhoy את נתוני הטיסה שלך וניתן גם לייבא את נתוני שדה התעופה ומערכת הניווט. מכל המידע שנזין אל האפליקציה, תספק האפליקציה ניתוחים מפורטים ומעמיקים שיאפשרו לך לבצע תחקירים רחבי היקף וגדושים במידע.

IFR Flight

ההכשרה להגדר מכשירים עשויה להיות מורכבת. באמצעות האפליקציה הפשוטה הזו, נוכל לתרגל את אופן קריאת המכשירים ולהבין באיזה מנח מוצב המטוס בכל עת על פי הנתונים שאנו מקבלים מלוח המחוונים. לעתים קרובות, קריאת המכשירים עשויה להיות מבלבלת בהתחלה ונוגדת את האינטואיציה. הממשק הוויזואלי הנוח של IFR Flight מציע דרך מהנה ונוחה לתרגל ולהטמיע את המיומנות החשובה הזו.

האפליקציות הללו יכולות להפוך את תהליך ההכנה לטיסה ולימוד מיומנויות הטיסה השונות לנוחות ויעילות יותר. עם זאת, הן בהחלט לא הכלי הבלעדי עליו נוכל להסתמך. במהלך ההכנה לטיסה ניעזר במפות, נתונים משדה התעופה וצוותי הקרקע וכמובן – לחומר תיאורטי רב. אנשי המקצוע שינחו אותך לכל אורך הדרך יסייעו לך לקבל את כל הכלים הנדרשים כדי לשלוט בכלי הטיס באופן מיטבי.

צוות ההדרכה המיומן של איה תעופה עומד לרשותך וישמח לסייע לך בכל ההיבטים עד לקבל רישיון הטיס. למידע נוסף על תהליך ההכשרה, ניתן לפנות אלינו כעת.

הזן שם
הזן מספר טלפון (10 תווים)
הזן אימייל
הזן הודעתך