הכי קרוב לשמיים – התנסות מרגשת בסימולטור טיסה

הכי קרוב לשמיים – התנסות מרגשת בסימולטור טיסה

השאיפה להתנסות בתעופה היא ללא ספק אחת הנפוצות ביותר והציתה את דמיונם של בני אדם מימיה הראשונים של האנושות. ככל שטכנולוגיות התעופה התפתחו, בני אדם השיגו שליטה מלאה גם על המרחב האווירי, אך היכולת לשלוט בכלי הטיס ולנסוק לשמיים ללא כל תלות בגורם נוסף שמורה עדיין ליחידי סגולה. לכן, גם היום, החלום לשבת בקוקפיט ולהטיס מטוס משותף לרבים. כעת, ניתן ליהנות מכל יתרונות החוויה הזו במרחב בטוח שזמין לכל אדם, ללא קשר ליכולותיו והתאמתו לקורס טיס.

איה תעופה מזמינה אותך ליום של ריגושים בו יהיה באפשרותך להטיס כל כלי טיס שעולה על רוחך במגוון תרחישים בסימולטור הטיסה המתקדם שלנו. לאלו מאיתנו שתמיד רצו לאחוז בסטיק ולהתנסות בטיסה, מדובר במתנה המושלמת ובחוויה בלתי נשכחת.

מדוע נעשה שימוש בסימולטור טיסה?

סימולטור הטיסה הראשון היה לא יותר ממתקן עץ המונח על רמפה מכאנית. כיום, אמנם, מדובר בפאר היצירה ההנדסית. הטכנולוגיות המודרניות מאפשרות לנו לדמות עד לפרט האחרון את סביבת הטיסה ולתרגל שלל תרחישי טיסה ללא כל צורך בשימוש בכלי טיס אמיתי. כתוצאה מכך, אנו נהנים ממספר יתרונות.

בטיחות מעל לכל

באוויר, הכול יכול לקרות והסיכון תמיד קיים. ככל שמדובר באימונים או בניסיונות שונים, הסימולטור מאפשר לבחון את כל התרחישים האפשריים מבלי לעזוב את הקרקע. כך, יכול צוות האוויר כולו לתרגל פעילויות שונות ולהתנסות בשלל מצבים ללא כל סיכון.

יצירת הסביבה האידיאלית לתרגול

בין אם אנו רוצים לתרגל טיסת לילה, לתפעל תקלות או להתאמן בשליטה בכלי הטיס בתנאי מזג אוויר מאתגרים, בזמן אמת מצבים אלו אינם בשליטתנו. אנו לא יכולים להזמין מזג אוויר בעייתי או תקלה במטוס וכשהדברים צצים באורח לא צפוי, הסיכון הוא גבוה. עם סימולטור, אנחנו יכולים לקבוע מראש את התנאים בהם יתנהלו הדברים ולבנות טיסה מבוקרת שתאפשר לטייס לתפעל תרחישים מורכבים בסביבה בטוחה.

חיסכון משמעותי במשאבים

שעת טיסה היא יקרה מאוד. מהוצאות הדלק ועד מערך צוות הקרקע הנרחב הנדרש על מנת לתחזק ולבדוק את המטוס לפני ואחרי כל טיסה, עלייה של מטוס לאוויר כרוכה בעלויות נרחבות. על ידי שימוש בסימולטור, ניתן לבטל את כל העלויות הללו ולבצע טיסות אימון זולות יותר וללא זיהום סביבתי מיותר.

לחוש בעוצמה של מטוס הקרב

גם אם לא יצא לך לעבור קורס טיס צבאי ותמיד חלמת להטיס מטוס קרב, הסימולטור יעניק לך הזדמנות יוצאת דופן. זוהי ההזדמנות שלך לנסוק במהירות ולתמרן על מכונה עוצמתית שמהווה את חוד החנית של הפיתוח ההנדסי. עם הסימולטור שלנו ניתן ליהנות מכל הריגושים ללא הכשרה מורכבת ולקבל חוויה של פעם בחיים.

רוצה להעניק ליקרים לך מתנה ייחודית? תמיד רצית להתנסות בתעופה? צוות איה תעופה מזמין אותך ליום של כיף בסימולטור המתקדם שלנו. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת.

הזן שם
הזן מספר טלפון (10 תווים)
הזן אימייל
הזן הודעתך