טייסי חיל האוויר הישראלי משתפים ידע נרחב בתחום התעופה באמצעות סימולטור טיסה מקוון

טייסי חיל האוויר הישראלי משתפים ידע נרחב בתחום התעופה באמצעות סימולטור טיסה מקוון

מהפכת החיבוריות הדיגיטלית הביאה עמה שינויים רבים בכל תחומי התעשייה. כיום, הידע נגיש וזמין מאי פעם הודות לטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לשתף נתונים בזמן אמת. כעת, פתרון חכם חדש תוצרת כחול לבן מאפשר למוסדות להכשרת טייס לחלוק ידע ולקחת את הכשרת הטייס אל השלב הבא. בסימולטור הטיסה החדשני, "הטייסת", יכולים טייסים בכל תחומי התעופה האזרחית וממגוון מוסדות אזרחיים בכל רחבי העולם להשתתף בשיעורים שבועיים וללמוד עקרונות מרכזיים על בסיס ניסיון התעופה העשיר של חיל האוויר.

פיתוח חסר תקדים

"הטייסת היא תוכנת הסימולטור היחידה כיום בעולם המציעה שיתוף פעולה מקוון. הטייסים האזרחיים יוכלו לקבל הדרכה צמודה מטייסי קרב ישראלים בעבר ובהווה המשתמשים במערכת כמרכז למצוינות תעופתית. בסדרה של 5 מפגשים שבועיים בני שעתיים, מפגישים מדריכי הטיסה את החניכים עם שלל סוגיות חשובות בהכשרת התעופה.

מורשת חיל האוויר מופצת אל טייסים בכל רחבי העולם

בראיון לתקשורת שנערך עם יוזמי התוכנית, נאמר כי "הקורסים המקוונים שלנו תופסים את רוחו ומורשתו של חיל האוויר הישראלי ומשלבים חווית סימולטור טיסה מרגשת עם טייסים אמיתיים של חיל האוויר המנווט לאורך כל ההרפתקה". אל"מ במיל' קובי רגב, מנכ"ל "הטייסת" ומייסד הפרויקט, מציין כי "לאחר כל סיום טיסה, הטייסים שלנו מסייעים למשתתפים ליישם לקחים שנלמדו בטיסה במקום העבודה שלהם ולהתאימם לצרכים האינדיבידואליים עמם הם נפגשים במהלך טיסה". תוכנית ההכשרה של "הטייסת" מתמקדת בשיפור מתמיד וחתירה למצוינות. על ידי הפקת לקחים מכישלונות בסביבה בטוחה, שיפור תהליכים ושאיפה מתמדת לדיוק, יוכלו טייסים ליישם את הסטנדרטים הגבוהים של טייסות הקרב בתעסוקתם השוטפת.

ליווי לאורך כל תהליך הטיסה

לפני כל משימה מקוונת, נערך תדרוך של כל משתתף בו מפורטת המשימה ומתקבלת הנחיה כיצד להטיס את המטוס. הטייסים חוברים יחד לצוותים תחת טייס קרב של חיל האוויר המסייע להם לתכנן אסטרטגיה יעילה כדי להבטיח את הצלחת המשימה. במהלך ההתנסות בסימולטור הטיסה, המשתתפים טסים מעל שטח ניטרלי ומשתתפים במגוון סוגי משימות. טייס חיל האוויר משמש כנווט במהלך הטיסה, מספק סיוע שוטף לטייסים הווירטואליים בזמן הטיסה ומנחה אותם עד להשלמת המשימה. לאחר הנחיתה, מוביל טייס חיל האוויר את המשתתפים במהלך התחקיר. באמצעות הקורס, המשתתפים לומדים כיצד לזהות טעויות שנעשו, להבין את הסיבה הבסיסית לאותן טעויות ולמצוא דרכים להימנע מטעויות דומות בעתיד.

גם אנו באיה תעופה, מציבים את החתירה למצוינות לכל אורך תקופת ההכשרה שלך. מדריכי הטיסה שלנו מביאים עמם גוף ידע רחב יריעה המגובה בניסיון רב שנים בטייסות קרב. רוצה ללמוד עוד על תוכנית הכשרת הטייסים שלנו ולתאם פגישת ייעוץ? אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר ואחד מנציגינו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע.

הזן שם
הזן מספר טלפון (10 תווים)
הזן אימייל
הזן הודעתך