טייס ליום אחד

טייס ליום אחד האם אי פעם חשבת לעצמך, "הייתי רוצה ללמוד לטוס"? בעבר על מנת להשיג את המטרה, ללא הכשרה צבאית הדרך הייתה קשה מאוד. היום, עם זאת, רישיונות טיס פרטיים זמינים לציבור. התהליך יקר ועשוי לקחת זמן רב, אך בסופו ניתן להפוך את התשוקה והחלום הרחוק למקצוע מכניס ויוקרתי. לפני שנכנסים אל הדרך המורכבת הזו, כדאי להקדיש מחשבה רבה, האם אנו מוכנים לעבור אותה ולהשקיע זמן וכסף רב. על מנת להקל על עצמך בהחלטה זו, מומלץ להתנסות בטיסת היכרות לפני התחייבות לקורס הטיס.

התנסות מלמדת ומרגשת

בטיסת ההיכרות באיה תעופה, תינתן לך ההזדמנות לשבת בתא הטייס ובסיוע מדריך טיסה מיומן ומוכר על ידי רשות התעופה האזרחית - להתנסות בהפעלת כלי טיס. חוויה זו תספק לך את ההיכרות הראשונית שלך עם עולם הטיסה ולקחת את השליטה בכלי לידיים שלך. המדריכים הצמודים ישמחו לענות על כל שאלה שתעלה לך לגבי מסלולי ההכשרה, על אופן פעולת המטוס ועל כל הצעדים הנדרשים על מנת לזכות ברישיון טיס ואולי אף בקריירה בחברת תעופה. כך, ניתן לבחון את התחושה מאחורי הסטיק ולבחון האם המקצוע בכלל מתאים לנו, לפני שנתחיל במסלול מחייב ובמחיר יחסית נגיש.

מה עושים בטיסת ההיכרות?

גם טיסת ההיכרות הראשונית ביותר דורשת הכנות ותהליך זהיר וקפדני שיבטיח את בטיחות כל המעורבים.

לפני הטיסה תקבלו תדריך מאחד ממדריכי איה תעופה על שלבי הטיסה, מה נראה וכד' על מנת שנדע מה לעשות ולמה לצפות במהלך הטיסה.

סיור ותדריכים

במפגש בחברת איה תעופה אשר בית הספר לטיסה שלה פועל גם משדה התעופה הרצליה, ייערך לך סיור היכרות בו נלמד את תוואי השטח באזור שדה התעופה הרצליה ולאחר מכן נלמד על מערכות ההיגוי במטוס ואופן השליטה בהם, כמו גם על לוח המחוונים והציוד המשמש אותנו במהלך הטיסה. בהמשך, נערך תדריך בו מתואר מהלך הטיסה וכל מה שיתרחש בה וייערך תרגול קצר בסימולטור טיסה לפני שניגש אל המטוס כלל שיהיה לך רצון לעשות כך.

הגיע הזמן לטוס

בסופו של דבר, לאחר כל ההכנות והתדריכים, נגיע אל המטוס ונתחיל בהתקשרות הרדיו הראשונה שלנו עם מגדל הפיקוח לקבלת אישור המראה. לאחר ההמראה, יועברו ההגאים אליך ותהיה לך ההתנסות הראשונה בשליטה בכלי הטיס. המדריך יישאר צמוד אליך וידאג כי הכול מתנהל באופן תקין ובטוח עד לנחיתה בשדה התעופה.

תדריך סיום

גם בטיסת טייס ליום אחד, כמו בכל טיסת אימונים מן המניין, ייערך תחקיר בו נעבור על החוויה שעברה, הקשיים שעלו, הדברים שהיה צריך להתמודד עמם וגם המדריכים יספקו את חוות דעתם על אופן התנהלותך בתא הטייס. תדריך זה יוכל לתת לך גם מושג ראשוני האם קורצת מהחומר להמשיך לקורס טיס מלא שבסופו יינתן לך רישיון טיס אזרחי.

חוויה בלתי נשכחת

גם אם הביקור בשדה התעופה הרצליה לא יסתיים בשינוי קריירה, טיסת ההיכרות יכולה להיות חוויה חד פעמית מרגשת שתהווה את המתנה המושלמת ליקרים לנו. חוץ מזה, לעולם אי אפשר לדעת – אולי זו תהיה החוויה שתספק את ההשראה לקבלת רישיון הטיס.

 

אנחנו כאן

תרגישו חופשי לשאול כל שאלה, אל תישארו ללא תשובות!

הזן שם
הזן מספר טלפון (10 תווים)
הזן אימייל
הזן הודעתך

המשרד שלנו

  • כתובת: שדה התעופה הרצליה
  • טלפון: 03-5080005, 03-5080040
  • אימייל: [email protected]

שעות פעילות

  • ראשון - חמישי: 07:00-19:00
  • שישי - שבת: 08:00-19:00