טיסת היכרות

טייס ליום אחד הפעלת כלי טיס דורשת הכשרה רבה, כישורים מולדים, לימודים מקיפים ותרגול בלתי פוסק. מסיבה זו בדיוק, טייסים נחשבים בתרבויות רבות לעילית שבעילית. רבים מעריצים את המקצוע הזוהר שמאפשר להם להטיס במרום השמיים מכונות השוקלות עשרות טונות בחינניות ובדיוק רב. אמנם אך ורק מתי מעט נמצאים מתאימים למשימה זו, אך מי מאיתנו לא חלם בהזדמנות כזו או אחרת לשבת בתא הטייס ולהטיס מטוס בכוחות עצמם, אפילו רק ליום אחד?

להגשים את החלום

כיום, קיימת לאלו מאיתנו שחולמים את החלום לעתים קרובות, הזדמנות להתנסות בפעילות שתיקח אותנו הכי קרוב לשמיים שרק ניתן, רוצים להטיס מטוס ביום אחד, דברו איתנו ופשוט תתאמו.

סימולטור טיסה מקצועי

כל טייס באשר הוא מחויב לעבור אימון בסימולטור טיסה כל תקופה ולתרגל באמצעותו את כישורי הטיסה שלו בסביבה בטוחה וללא שימוש מיותר בדלק. מדובר במכשור מתקדם ויקר שעלויותיו עשויות במקרים מסוימים אף להתעלות על עלות המטוס אותו הוא מדמה. במידה ותרצ/י נעניק לך חוויית הטסה בסימולטור מקצועי מדויקת באופן יוצא מגדר הרגיל ומאפשרת לחוות תנועה, התנגדות ושימוש בכל המערכות באופן כזה שיספק לך חוויה אמיתית ככל הניתן. התחושה היא כאילו נעים בשלושה צירי תנועה במקביל מספקים את התחושה של תנועת כלי טיס. בעבר, מכשור זה, המהווה את פסגת הטכנולוגיה בתחום התעופה, היה זמין אך ורק לאנשי מקצוע בתחום ולציבור הרחב לא הייתה כל נגישות אליו. עם זאת, כיום רבים יכולים להתנסות בחוויה בעצמם ולהיות גם הם טייסים ליום אחד גם בסימולטור וגם בטיסה אמיתית באוויר ובשילוב ביניהם.

חוויה מלמדת ומזמינה לצעירים

הסימולטורים המקצועיים מורשים לשימוש גם לילדים מגיל 12 ומעלה בליווי של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. כך ניתן להפגיש נערים צעירים עם כלי הטיס על מערכותיו השונות ולהתנסות בשימוש בהן בחוויה הקרובה ביותר לתעופה אמיתית ובשליטתם המלאה. החוויה תהיה בלתי נשכחת ועשויה לתת השראה והתנסות ראשונית לקראת הגיוס המתקרב במידה ותמיד חלמו לנסות ולהגיע אל קורס הטיס הנכסף.

 

גיבוש יוצא דופן

לצוותי וארגוני עובדים ולמגוון הזדמנויות מקרבות ומגבשות אחרות, ההזדמנות להתנסות בשימוש בסימולטור כלי הטיס בסביבה בטוחה ועם המכשור המתקדם המדמה את כל מערכות המטוס ואת השליטה בהן באותם סטנדרטים בהם מתנסים טייסים מקצועיים ובחוויה אמיתית, היא מפתיעה ומפתה. בין אם תמיד חלמת להתנסות בהטסת מטוס ובין אם זו הפעם הראשונה שהרעיון עולה בראשך, סימולטור טיסה מאפשר לך להגיע הכי קרוב לקוקפיט.

לתיאום טייס ליום אחד השאר/י פרטים

תרגישו חופשי לשאול כל שאלה, אל תישארו ללא תשובות!

הזן שם
הזן מספר טלפון (10 תווים)
הזן אימייל
הזן הודעתך

המשרד שלנו

  • כתובת: שדה התעופה הרצליה
  • טלפון: 03-5080005, 03-5080040
  • אימייל: [email protected]

שעות פעילות

  • ראשון - חמישי: 07:00-19:00
  • שישי - שבת: 08:00-19:00