4 טיפים שיאפשרו לך למצות את המקסימום מהכשרת הטייס שלך

4 טיפים שיאפשרו לך למצות את המקסימום מהכשרת הטייס שלך

אם חשבת שלימודי נהיגה גזלו ממך זמן, כוחות ומשאבים, קורס הטיס צופן לך לא מעט הפתעות. מדובר באחד ממסלולי ההכשרה המורכבים והמאתגרים ביותר ונדרשות תעצומות נפש רבות כדי לצלוח אותו. לא סתם נטבע המונח "הטובים לטיס". מכיוון שאנחנו עומדים לתת כל מה שיש לנו, כדאי מאוד שגם נוכל להפיק מהתהליך הזה כל מה שנוכל. כדי לעזור לך לעשות את זה, אספנו כמה תובנות מבוגרים מצטיינים ומדריכי טיסה ותיקים שלנו וחיברנו לך מדריך מקוצר שיאפשר לך למצות את הקורס עד הטיפה האחרונה.

לקחת יותר משיעור בשבוע

מיומנויות טיס דורשות תרגול מתמיד ותכוף. כדי להבטיח שהכישורים החדשים שלך ייכנסו היטב לרוטינה וכדי לרכוש מיומנות ברמה כבוהה במהירות, חשוב שנתגייס לתהליך הזה ונעשה כל מה שביכולתנו כדי לאפשר למידע לחדור עמוק אל זיכרון השרירים והמוח שלנו. תוכנית של שלושה שיעורים בשבוע היא אידיאלית.

לעשות הכנה לקראת כל שיעור

לאחר כל שיעור, מדריך הטיסה שלך יחלק לך שיעורי בית. לא ניתן להפריז בחשיבות של המעבר על המוח והתרגול בבית. גם אם המדריך לא עשה זאת, מומלץ לשאול אותו באילו חומרים מומלץ לעיין לאחר שעות הלימודים. לקראת כל שיעור, כדאי לסקור את כל החומרים הרלוונטיים ואם יש כל נקודה שלא מובנת לך, לסמן הערות בחומר ולהכין שאלות לשיעור הבא. אלו הטכניקות שיאפשרו לך להישאר תמיד "על זה". זוהי שיטה שיעילה לא פחות לתרגולי טיסה. אחרי הכול, הרבה לפני שהמטוס מתנתק מהקרקע, יש לא מעט נהלים שעלינו למלא. ניתן לעשות בדיקות לקראת טיסה גם בבית. פשוט יושבים על הספה בסלון, מריצים בד"ח ומבצעים את כל ההכנות עד לשלב ההמראה.

לצמצם את הסחות הדעת למינימום

חומרי הלימוד מורכבים ממילא וגם התרגול הפרקטי דורש לעתים קרובות את כל המשאבים המנטליים. לכן, חשוב שנאפשר למוח שלנו להתמקד כולו בפעילות הטיסה ובלימודים. זה הזמן למזער למינימום את כל הסחות הדעת. העברת הטלפון למצב טיסה במהלך הלימודים וארגון סביבת לימודים שקטה ובטוחה תאפשר לך ללמוד ביעילות.

לא לתת למזג אוויר רע לעצור אותך

גם אם התחזיות צופות סופת רעמים ביום הטיסה המתוכנן שלך, סביר להניח שעדיין יהיה באפשרותך לעשות לא מעט עבודת שטח שתאפשר לך לקדם את ההסמכה שלך. ריענון נהלים או עוד סיבוב בסימולטור יכולים לתרום לך לא פחות. העיקרון שצריך להנחות אותך הוא פשוט – יום ללא אימון הוא יום מבוזבז.

כדי להבטיח שזה יהיה היום המבוזבז האחרון שלך, צוות "איה תעופה" מזמין אותך ליום היכרות. אם כבר ברור לך שהשמיים הם היעד הבא שלך, זה הזמן להתנסות בתוכנית הכשרה מקיפה ומקצועית שבסופה יימסר לך רישיון הטיס. למידע נוסף, ניתן להשאיר פרטים באתר כעת.

הזן שם
הזן מספר טלפון (10 תווים)
הזן אימייל
הזן הודעתך