הסיבות שבגללן כדאי לעשות רישיון טייס אזרחי

הסיבות שבגללן כדאי לעשות רישיון טייס אזרחי

קורס טייס הוא חוויה המהווה מושא לסקרנותם של רבים ברחבי העולם. אין ספק כי רישיון טיס גובה משאבים רבים, אך ההישג טומן בחובו יתרונות רבים אשר יהיו שווים את כל המאמץ.

עצמאות תחבורתית יוצאת דופן

רישיון טיס מאפשר לך להתנייד למרחקים ואף למדינות זרות בכוחות עצמך ובמהירות שאין שנייה לה באף כלי תחבורה אחר. רישיון טיס פרטי מאפשר לנו אף להגיע ליעדים אליהם אין טיסות ישירות או שהטיסות המסחריות אליהם מסורבלות במיוחד.

תחושת הישגיות

קבלת רישיון טיס אינה באה בקלות. על מנת לעבור את הקורס, נדרשת עבודה רבה ומפרכת, מלימודים תיאורטיים ועד שעות טיסה מעשיות רבות. רבים מכישוריך יילקחו אל הקצה ובמובן זה רישיון הטיס הוא תעודה למיצוי יכולותיך.

העולם זקוק לטייסים

חברות תעופה בכל רחבי העולם, כולל כאן בישראל, מדווחות על חוסר אקוטי בטייסים, ברמה המהווה משבר ענפי של ממש. לכן, חברות התעופה מגייסות כיום יותר מאי פעם טייסים בעלי הכשרה שיצטרפו לשורותיהן. הזדמנות זו תוכל לספק לך משרה יוקרתית בעלת שכר מכניס ותנאים מעולים וכמובן, להגשים חלום ולעבוד בתחום הטייס באופן מקצועי.

לראות את העולם מנקודת מבט חדשה

לא משנה אילו נופים זכית לראות, סביר להניח שלא יצא לך לראות אותם ממבט מעוף ציפור. רישיון טיס מאפשר לך לחזות במרחבים עוצרי נשימה, פסגות מושלגות, מרחבים אורבניים המתפרשים מקצה לקצה, צוקים, מכתשים ורכסים מרהיבים ביופיים מנקודת מבט שטרם זכית לחוות.

הזדמנות נהדרת לחדד את השכל

על מנת לרכוש מיומנויות גבוהות בתחום הטיסה, נדרשים לימודים מפרכים בתחום האווירונאוטיקה, הפיסיקה, המתמטיקה וכמובן, ההיכרות עם מבנה המטוס, מערכות השליטה והקשר ואופן תפעולן. על מנת לשלוט היטב בתחומי הידע הללו, נדרשות מיומנויות למידה גבוהות ויכולת קוגניטיבית גבוהה. סביר מאוד להניח שלימודי הטייס יתרגלו את האינטלקט שלך יותר ממסלולים אקדמיים רבים.

שום דבר אינו משתווה לחוויית הטיסה

אנו יכולים להציג כאן כל מיני טיעונים הגיוניים לגבי היתרונות, הנוחות והרווחים שמגיעים עם רישיון הטייס. עובדות אלה חשובות, אך מעל לכולן ניצבת התחושה השמיימית שמתקבלת בעת השליטה במטוס.

קבלת רישיון טייס מעולם לא הייתה פשוטה יותר

רבים מאמינים כי הדרך היחידה להשיג בישראל רישיון טיס, היא להתקבל לקורס טיס במהלך השירות הצבאי, משימה לא פשוטה בפני עצמה. עד לאחרונה, הדבר לא היה רחוק מן האמת. עם זאת, כיום החלום להגיע אל תא הטייס אפשרי מאי פעם. על ידי הרשמה לקורס טיס אזרחי, תהיה גם לך ההזדמנות לאחר לימודים מאומצים וצבירת שעות טיסה רבות, לקבל לידיך את רישיון הטיס וליהנות מכל היתרונות הנהדרים המובטחים לטייסים.